Warning: Undefined array key "hidden" in /data/6/6/66226c3f-3ca5-4cdc-91a0-331a231fc4af/abraham.sk/web/wp-content/plugins/fusion-builder/shortcodes/fusion-gallery.php on line 756

Výstava jedál starých materí Abrahám 2018

17. ročník tohto podujatia sa konal v našej obci v Kultúrnom dome. Zúčastnilo sa ho 8 obcí. Obce Abrahám, Hoste, Majcichov, Pavlice, Pusté Úľany, Opoj, Veľký Grob a Vlčkovce. Prezentovali jedlá, ktoré boli typickými pokrmami minulosti. Svojou chuťou, výdatnosťou a originalitou sú určite konkurenciou dnešným jedlám.

Príjemnú atmosféru podujatia svojím milým vystúpením spestrili žiaci základnej školy Michala Tareka a členovia folklórneho súboru Jatelinka.

Touto cestou ďakujem všetkým zúčastneným. Tešíme sa na stretnutie a ďalší 18. ročník v obci Hoste.

Podujatie vzhľadom k počtu účastníkov, vystavovateľov z jednotlivých obcí, obmedzenými kapacitnými priestormi kultúrneho domu pri potrebe dodržania bezpečnostných, hygienických, ale aj spoločenských pravidiel, nebolo možné sprístupniť širokej verejnosti. Tieto pravidlá platia už od počiatku organizovania uvedenej akcie aj v ostatných obciach, ktoré sú tohoto podujatia účastné.

Váš Starosta

Z dôvodu ochrany osobných údajov YouTube potrebuje Váš súhlas na zobrazenie.
Súhlasím