window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-111393228-1');

Abrahámske obrázky – súťaž

Abrahám Abrahám, Slovenská republika

Obec Abrahám vyhlasuje súťaž Abrahámske obrázky pre amatérskych fotografov, z prostredia našej obce o zaujímavé ceny. Úlohou je zachytiť zákutia, ľudí a zaujímavosti našej obce.

Vatra Ústavy SR

Futbalové ihrisko Abrahám Abrahám, Abrahám, Slovenská republika

Obec Abrahám a MO Matice Slovenskej v Abraháme pri príležitosti 31. výročia prijatia Ústavy SR Vás srdečne pozývajú na Vatru Ústavy SR.

Abrahámska lítačka – 7.ročník

Futbalové ihrisko Abrahám Abrahám, Abrahám, Slovenská republika

Abrahámska lítačka - 7.ročník - beh cez prekážky.

10€

Magic show Marion

Futbalové ihrisko Abrahám Abrahám, Abrahám, Slovenská republika

ilúzie a kúzla, šašo, SpongeBob a mimoň, Wednesday show, kovbojské hry, ohňová show

7€

Šlágr klub na cestách

Dom kultúry Sereď - divadelná sála Sereď, Slovenská republika

Pozývame Vás na koncert pod názvom ŠLÁGER KLUB NA CESTÁCH, ktorý sa uskutoční v utorok 19. septembra o 18. hodine v Dome kultúry Sereď. Čaká na vás množstvo zábavy a skvelé pesničky v podaní hviezd Televízie ŠLÁGER Karla Peterku a Máry - The JaKto, kapely BLACK BAND a Karola Konárika. Vstupenky sú v predaji v Dome kultúry v Seredi v cene 13 Eur.

13€

Kurz šetrného prania

U Kuba Abrahám, Slovenská republika

Prosím prijmite naše pozvanie na KURZ ŠETRNEHO PRANIA, konajúci sa vo štvrtok, 21.9 o 17tej v priestoroch U KUBA.

Hodové dni 2023

Za kultúrnym domom Abrahám, Slovenská republika

Hodové dni v Abraháme sa uskutočnia v dňoch 30.9.2023 a 1. 10. 2023 v priestoroch pri kultúrnom dome, v priestoroch športového areálu, v obecnom múzeu a v klube Matice slovenskej.

Deň seniorov – digitálni seniori

Knižnica Juraja Fándlyho, Trnava Rázusova č.1, Trnava, Slovenská republika

Podujatie je súčasťou projektu Digitálni seniori a jeho cieľom je zlepšiť digitálne zručnosti seniorom a znevýhodneným osobám formou prezenčných a e-learningových školení.

Vážení občania Obec Abrahám a Obecný úrad si vyhradzujú právo na zmenu alebo zrušenie udalostí, ktoré priamo spadajú pod organizáciu Obce.
Zároveň upozorňujeme, že udalosti, ktoré Obec priamo neorganizuje nevieme aktívne ovplyvňovať a preto s vašimi požiadavkami kontaktujte priamo jednotlivých organizátorov.

Go to Top