window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-111393228-1');

Stretnutie s Mikulášom

Kultúrny dom Abrahám Abrahám, Slovenská republika

Starosta obce Abrahám a poslanci obecného zastupiteľstva Vás srdečne pozývajú na stretnutie s Mikulášom Mikuláš sa v našej obci zastaví dňa 5. decembra 2022 o 16:15h pod stromčekom pri kultúrnom dome.

VIII. Vianočné trhy v Abraháme

Kultúrny dom Abrahám Abrahám, Slovenská republika

Obec Abrahám Vás pozýva na VIII. Vianočné trhy v Abraháme v sobotu 10. decembra 2022 od 1400h v Kultúrnom dome.

XII. Abrahámska fašiangová sobota

Kultúrny dom Abrahám Abrahám, Slovenská republika

18. februára 2023 v kultúrnom dome Abraháme, od 12 00 h bude pre Vás pripravené zabíjačkové pečené mäso a varené vínko, od 14 00 h ochutnávka zabíjačkových špecialít o 15 00 h vydáme sa vo fašiangovom sprievode z klubu do kultúrneho domu, aby sme našej „base“ poďakovali za chvíle zábavy a odprevadili ju na odpočinok. Do sprievodu vítame všetkých, najmä deti v maskách a krojoch.

Majstrovstvá SR ŽSK

Futbalové ihrisko Abrahám Abrahám, Abrahám, Slovenská republika

Majstrovstvá SR ZŚK na futbalovom ihrisku v Abraháme.

Noc s Andersenom

Obecná knižnica - budova Základnej školy Michala Tareka, Abrahám Abrahám

Obecná knižnica v Abraháme pripravila pre detských čitateľov každoročné kultúrno-spoločenské podujatie Noc s Andersenom.

Územné kolo súťaže hasičských družstiev a dorastu

Futbalové ihrisko Abrahám Abrahám, Abrahám, Slovenská republika

Dobrovoľná požiarna ochrana SR, územná organizácia Galanta, v spolupráci s DHZ Abrahám, Vás pozýva na územné kolo súťaže hasičských družstiev a dorastu.

Deň matiek 2023

Kultúrny dom Abrahám Abrahám, Slovenská republika

Deň matiek v nedeľu 14. mája 2023 o 16:00h v Kultúrnom dome v Abraháme.

Zlatá lýra – hudobná inscenácia

Divadlo A. Bagara Nitra

Kultúrna komisia pri OZ v Abraháme v spolupráci s Klubom žien Abrahám Vás pozýva do Divadla Andreja Bagara v Nitre na novú hudobnú inscenáciu Zlatá lýra.

30€

Vážení občania Obec Abrahám a Obecný úrad si vyhradzujú právo na zmenu alebo zrušenie udalostí, ktoré priamo spadajú pod organizáciu Obce.
Zároveň upozorňujeme, že udalosti, ktoré Obec priamo neorganizuje nevieme aktívne ovplyvňovať a preto s vašimi požiadavkami kontaktujte priamo jednotlivých organizátorov.

Go to Top