window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-111393228-1');
Loading Udalosti

Výstava ovocia a zeleniny spojená s ochutnávkou vín

Miestny odbor Matice slovenskej v Abraháme Vás srdečne pozýva na výstavu ovocia a zeleniny spojenú s ochutnávkou vín

Záujemci z radov členov Matice slovenskej ako aj ostatní občania, ktorí majú záujem vystavovať ovocie a zeleninu sa môžu prihlásiť u členov výboru Matice slovenskej, Bohumila Čambála, Anny Klementovej a Jozefa Ivančíka, osobne alebo telefonicky do 20. septembra 2018. Ovocie a zeleninu budeme inštalovať v klube matice. Bližšie informácie Vám poskytnú členovia výboru pri prejavení záujmu sa na výstave podieľať.

Výstava bude v klube Matice slovenskej počas hodových dní­ v sobotu a nedeľu dňˆa 29. a 30. septembra 2018 v čase od 1500 do 19 00 h

Príďte pozrieť čo všetko dokážu šikovní záhradkári z Abrahámu dopestovať.

Vážení spoluobčania, výbor Miestneho odboru Matice slovenskej sa teší na produkty, ktoré Vás budú na výstave ovocia a zeleniny prezentovať.

Vážení občania Obec Abrahám a Obecný úrad si vyhradzujú právo na zmenu alebo zrušenie udalostí, ktoré priamo spadajú pod organizáciu Obce.
Zároveň upozorňujeme, že udalosti, ktoré Obec priamo neorganizuje nevieme aktívne ovplyvňovať a preto s vašimi požiadavkami kontaktujte priamo jednotlivých organizátorov.

Go to Top