window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-111393228-1');
Loading Udalosti

Z túžby pápeža Jána Pavla II., ktorý rozumel významu rodiny a jej poslaniu, sa od roku 1994 konajú Svetové stretnutia rodín. V týchto dňoch – 22. až 26.6. 2022 – sa za účasti delegácií rodín a kňazov z celého sveta koná X. Svetové stretnutie rodín v Ríme na tému „Rodinná láska: povolanie a cesta svätosti“. Pápež František povzbudil veriacich a rodiny na celom svete stretnúť sa v rámci svojich diecéz a farností, aby spolu v rámci synodálnej výzvy hľadali odpoveď aj inšpiráciu pre túto cestu. V Trnavskej arcidiecéze sa Arcidiecézne stretnutie rodín s názvom „Rodina na ceste k svätosti“ uskutoční 2. júla 2022 od 14.00 v Križovanoch nad Dudváhom. Pre rodiny sú pripravené prednášky, svedectvá, animačný program pre deti aj mladých. Podujatie vyvrcholí slávnostnou svätou omšou, ktorú bude celebrovať Mons. Ján Orosch, trnavský arcibiskup o 18.00 h. Na stretnutie sú pozvané všetky rodiny bez ohľadu na vek a status, pitný režim a drobné občerstvenie zabezpečené. Na miesto podujatia je výborné spojenie autom, vlakom aj autobusom, všetky prístupové cesty k centru diania budú označené.

arcidiecézne stretnutie rodín

Vážení občania Obec Abrahám a Obecný úrad si vyhradzujú právo na zmenu alebo zrušenie udalostí, ktoré priamo spadajú pod organizáciu Obce.
Zároveň upozorňujeme, že udalosti, ktoré Obec priamo neorganizuje nevieme aktívne ovplyvňovať a preto s vašimi požiadavkami kontaktujte priamo jednotlivých organizátorov.

Go to Top